Administracja Joomla! - Administrator Joomla!
miesiac-wakacji.jpg

Miesiąc wakacji od Administracji

Masz za dużo na głowie i brakuje Ci czasu na administrację Twojej strony? Potrzebujesz wsparcia, ale nie bardzo wiesz komu możesz powierzyć to zadanie?
Zostaw to nam! Mamy 12 lat doświadczenia

Monitoring Joomla!

Monitorujemy Twoją stronę
24 godziny na dobę

Twoja strona internetowa jest monitorowana przez nasz system co minutę. Jeśli z jakiegoś powodu przestanie działać, jesteśmy o tym od razu informowani i podejmujemy działania naprawcze.

Monitoring Joomla!

W ramach Administracji Joomla Twoja strona jest ciągle sprawdzana przez naszego robota. Z dokładnością co do minuty wiemy kiedy przestaje działać, a wiedza ta pozwala nam podjąć szybką reakcję i naprawić Twoją stronę internetową.

0
sekund

Chronimy Twoją stronę
przed atakami

Na Twojej stronie instalujemy Firewall, którego celem jest ochrona przed popularnymi atakami hakerów. Każdy atak jest odnotowywany w logach, a atakujący zostaje zablokowany. Podejmujemy także szereg innych działań zwiększających bezpieczeństwo Twojej strony internetowej.

Joomla! - Ochrona przed atakami
0
ataków

Liczby nie kłamią

Tyle różnego rodzaju prób ataku odnotowaliśmy w roku 2019 na jedną ze stron internetowych naszego klienta. Żadna z tych prób nie skończyła się włamaniem, a system Firewall zablokował atakujących.

Aktualizacja Joomla do najnowszej wersji

Aktualizujemy Joomla!
do najnowszej wersji

W 2019 roku wydano 13 aktualizacji CMS Joomla! które usuwały znalezione błędy i poprawiały bezpieczeństwo. Wykonywanie aktualizacji jest bardzo ważnym aspektem bezpieczeństwa. Jeśli nie zrobisz tego od razu, Twoja strona może stać się ofiarą ataku.

Aktualizacje bezpieczeństwa wykonujemy w ciągu 24h od pojawienia się poprawki. Zlecając nam administrację nie musisz się niczym przejmować.

Odpocznij, a my zrobimy wszystko za Ciebie.

Aktualizacje to bardzo ważna sprawa

Tyle aktualizacji wydano w 2019 roku dla CMS Joomla. Każda z nich wnosiła ważne poprawki dla systemu CMS. Niektóre aktualizacje to bardzo istotne poprawki bezpieczeństwa, które należy zainstalować tak szybko, jak to tylko możliwe.

0

Czy masz kopię zapasową
swojej strony internetowej?

Zadaj sobie pytanie co się stanie, jeśli bezpowrotnie stracisz swoją stronę internetową. Czy posiadasz kopię zapasową, dzięki której możesz w każdej chwili odtworzyć swoją stronę?

W ramach administracji wykonujemy taką kopię cyklicznie i przechowujemy ją w 2 miejscach. Bez względu na to, co złego stanie się z Twoją stroną internetową - możemy ją odtworzyć w kilka chwil.

Kopia zapasowa Joomla!
0
minut

Kopie zapasowe - to priorytet

Twoja strona uległa awarii? Nie musisz się niczym martwić. Prawdopodnie tyle czasu zajmie nam przywrócenie Twojej strony z kopii zapasowej.

Co otrzymujesz w pakiecie

Ty odpoczywasz, a my dbamy o Twoją stronę.

01

Monitoring

Strona sprawdzana jest co 1min. Jeśli z jakiegoś powodu nie działa, jesteśmy o tym informowani co pozwala podjąć działania naprawcze.
02

Kopie zapasowe

Instalujemy system automatyzacji kopii zapasowych. Kopia taka jest wykonywana cyklicznie o zdefiniowanych przez nas dniach/godzinach.
03

Aktualizacja Joomla!

Dbamy o to, aby na stronie były zainstalowane zawsze aktualne wersje oprogramowania. Przede wszystkim aktualna wersja CMS Joomla!
04

Ochrona przed atakami

Na stronie instalujemy Firewall, którego celem jest ochrona przed popularnymi atakami hakerów. Każdy atak jest odnotowywany w logach, a atakujący zostaje zablokowany
05

Usuwamy wirusy

Jeśli strona zostanie zaatakowana. Podejmujemy czynności, w ramach których po pierwsze usuwamy infekcję oraz podejmujemy próbę zabezpieczenia strony na przyszłość.
06

Google Search Console

Twoja strona jest podłączona do Google Search Console, co pozwala nam na ciągły dostęp do informacji o kondycji strony w przeglądarce Google.

Możesz zaoszczędzić429 zł

Usługa standardowa
1188 zł /roknetto rocznie
 • 12 miesięcy administracji
 • Aktualizacja Joomla!
 • Aktualizacja komponentów
 • Monitoring strony
 • Kopie zapasowe
 • Ochrona przed atakami
 • Usuwanie skutków ataku
 • Google Search Console
Miesiąc wakacji od administracji
759 zł /roknetto rocznie
 • 11 miesięcy administracji + jeden miesiąc gratis
 • Aktualizacja Joomla!
 • Aktualizacja komponentów
 • Monitoring strony
 • Kopie zapasowe
 • Ochrona przed atakami
 • Usuwanie skutków ataku
 • Google Search Console

Odbierz teraz
Miesiąc wakacji od administracji

Skorzystaj z promocji i odbierz 429 zł rabatu

Masz pytania dotyczące oferty? serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bluecoyote is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

Copyright © 2024 BlueCoyote.pl

Ochronę strony zapewnia jDoctor.pl

Bluecoyote is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.